Denní hlídka Blu-ray ( Дневной Дозор/Dněvnoj dozor)

Rusko, 2006,
Režie: Timur Bekmambetov
Hrají: Konstantin Chabenskij, Marija Porošina, Vladimir Meňšov, Zhanna Friske


Viac detailov

Vypredaný

11,99 € s DPH

BD000455

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný

 
Popis

Pred pár rokmi film Nočná hliadka, prvý diel fantasy trilógie režiséra Timura Bekmambetova, dobyl celý svet. Tisícky fanúšikov okúzlilo prepojenie modernej sci-fi, fantasy a východných mytológií. Druhý diel série Denná hliadka pokračuje v rozprávaní príbehu o súboji Svetlej a Temnej strany, ktorý sa odohráva v súčasnom Rusku, ale v podstate i naprieč celými dejinami civilizovaného sveta. 

Hrdina prvého dielu Anton sa snaží svojho syna uchrániť napriek jeho excesom a zahladzuje po nich stopy aj pred vlastnými ľuďmi. Naopak Temná strana trpezlivo vyčkáva, až v sebe Jegor po narodeninách prebudí monštróznu silu. Mier medzi oboma stranami je príliš krehký na to, aby ho nedokázalo narušiť ani najmenšie nedopatrenie, ktorého sa hlavní hrdinovia v zmätkoch, ktoré nastali, dopustia . A keď je Moskva, tak ako ju poznáme, takmer zrovnaná so zemou, príde na rad Krieda osudu, posvätný predmet, ktorý môže Antonovi dovoliť vrátiť sa v čase a zabiť svoje vlastné dieťa. Cesta späť bude viac než ťažká.

Film bol do ruských kín uvedený v januári roku 2006 a behom pár dní sa stal komerčne najúspešnejším domácim titulom všetkých čias. Oproti prvému dielu film vznikol s ďaleko väčším rozpočtom, čo je najviac vidno na akčných scénach, historických reminiscenciách a v trikoch. Diváci sa tak dočkajú nielen fascinujúcej historickej bitky, ale i divokej automobilovej naháňačky, končiacej na stene jednej z moderných moskovských budov. Strhujúce tempo tohto filmu sa v okolitých krajinách predstavilo až v tomto roku na niekoľkých filmových festivaloch.

Rusko, 2006, 126 min
Režie: Timur Bekmambetov
Hrají: Konstantin Chabenskij, Marija Porošina, Vladimir Meňšov, Zhanna Friske, Dmitriy Martynov, Valerij Zolotuchin, Alexej Čadov, Jurij Kucenko, Nikolai Olyalin, Igor Lifanov, Viktor Verzhbitskiy, Ekaterina Malikova


Zvuk: Česky, anglicky, italsky, portugalsky, španělsky, kastilsky, maďarsky, polsky, turecky, rusky
Titulky: české, anglické, portugalské, italské, španělské, kastilské, bulharské, chorvatské, arabské, řecké, čínské, maďarské, islandské, indoneské, hebrejské, korejské, malajské, polské, rumunské, srbské, slovinské, mandarínské, thajské, turecké

Formát obrazu: 16:9
Poměr stran obrazu: 2.35:1
Rozlišení: 1920x1080p
Bonusy: Z natáčení Denní hlídky (27 minut)

 
Informácie
  • Obal: Plastový
  • Médium: Blu-ray

Napíšte Vaše hodnotenie.

Denní hlídka Blu-ray ( Дневной Дозор/Dněvnoj dozor)
Denní hlídka Blu-ray ( Дневной Дозор/Dněvnoj dozor)

Rusko, 2006,
Režie: Timur Bekmambetov
Hrají: Konstantin Chabenskij, Marija Porošina, Vladimir Meňšov, Zhanna Friske


Napíšte Vaše hodnotenie.

16 Produktov z rovnakej kategórie

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists