Červený Respirátor FFP2 BALENIE 2KS

Červený Respirátor FFP2 BALENIE 2KS

Viac detailov

Vypredaný

3,59 € s DPH

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný

 
Popis

Červený Respirátor FFP2 BALENIE 2KS

 

Respirátor triedy FFP2 - Skladom ihneď k odoslaniu! Respirátory sú určené k ochrane proti pevným netoxickým časticiam a vodným aerosólom v koncentráciách neprevyšujúcich desaťnásobok NPK. V súlade s normou CE EN 149.

Respirátor sa nečistí, je určený na jednorazové použitie.
Každý respirátor je zabalený do ochrannej fólie.

Jeho životnosť je závislá od koncentrácie častíc v atmosfére používateľa a jeho dychové frekvenciu. Respirátory nechráni pred plynmi, toxickým, rádioaktívnym a mikrobiálnym časticiam a škodlivým parám.

filtruje minimálne 95% vzdušných častíc.

Vlastnosti: Technológia účinného filtračného média zabezpečuje nízky odpor pri dýchaní: Poskytuje účinnú filtráciu. Uľahčuje dýchanie, prináša pohodlie. Praktické skladovanie a jednoduché použitie.

Návod na používanie: Nedodržanie inštrukcií môže vážne znížiť účinnosť tejto masky a mohlo by viesť k chorobe, zraneniu. Mal by byť používaný správny typ respirátora. Užívateľ musí byť pred použitím respirátora vyškolený zamestnávateľom o správnom používaní v súlade s platnými bezpečnostnými normami a štandardy ochrany zdravia. Tento produkt nedodáva kyslík. Používať len v dostatočne vetraných priestoroch, ktoré obsahujú dostatok kyslíka pre podporu života. Zlikvidujte respirátor a nahraďte ho novým, ak: Nadmerné upchávaniu respirátora spôsobuje dýchacie ťažkosti alebo je respirátor poškodený alebo je vlhký. Uchovávajte respirátor mimo priame slnečné žiarenie až do použitia. Pred použitím musí užívateľ respirátor skontrolovať, či nie je poškodený. Ak áno, musí byť vyradený a nie je možné znovu použiť.

Obmedzenie použitia: Nepoužívajte respirátor v kontaminovanej oblasti za týchto okolností: atmosféra obsahuje menej ako 19,5% kyslíka. Na ochranu proti plynom alebo parám. Znečisťujú látky alebo ich koncentrácie ak sú neznáme alebo bezprostredne nebezpečné pre život alebo zdravie. Neupravujte respirátor. Nepoužívajte respirátor s fúzy na tvári alebo za iných podmienok, ktoré môžu zabrániť dokonalé tesnosti respirátora.

Návod k použití: Vytáhněte respirátor z ochranného obalu, poté nasaďte gumičky na respirátor, tak aby správně držely.
Sklopte nosní část dovnitř respirátoru a natáhněte gumičky za uši.

Respirátor má normu FFP2.

Vlastnosti: Ergonomický tvar, pre lepšiu pevnosť a priľnavosť
Materiál: netkaná textílie

Z hygienických dôvodov nie je možné otvorené tovar vrátiť.

1 balenie = 2 ks

Napíšte Vaše hodnotenie.

Červený Respirátor FFP2 BALENIE 2KS
Červený Respirátor FFP2 BALENIE 2KS

Červený Respirátor FFP2 BALENIE 2KS

Napíšte Vaše hodnotenie.

Súvisiace produkty

16 Produktov z rovnakej kategórie

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists