Já, padouch / Ja zloduch - animovaný (Despicable Me ) Illumination edice DVD

USA, 2010, 95 min

Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud
Hrají: Danny R. McBride, Ken Jeong, Jason Segel, Steve Carell, Miranda Cosgrove,


Viac detailov

Na objednávku

Dostupnosť: Zasielame do 7 až 30 dní.

5,99 € s DPH

U00257

+ -

 
Popis

Já, padouch / Ja zloduch - animovaný DVD 

Despicable Me Illumination edice DVD

Na ospalom predmestí, zastavanom rozkošnými domčekmi s upravenými predzáhradkami žije NAJVäČŠÍ ZLODUCH POD SLNKOM. Producent Doby ľadovej Chris Meledandri stvoril trojrozmernú animovanú komédiu, ktorá predstavuje úplne nového hlavného hrdinu. Ukrutného záporáka Gru, ktorý sa nezastaví pred žiadnou zlobou, na druhej strane vie byť ale nekonečne zábavný. Aj prostredníctvom armády žltých pomocníkov, Mimoňov.
Udržať sa na špici svetového zločinu je poriadna fuška. A pretože si na post verejného nepriateľa číslo jedna brúsi zuby Gruov najväčší oponent Vektor, rozhodne sa tento zloduch pre doposiaľ nevídaný zločin. Ukradne mesiac! Áno, ten čo svieti na oblohe. Lenže zásadnú rolu v jeho plánoch hral zmenšovač, ktorý mu ukradol práve Vektor. Gru musí prísť na to, ako vniknúť do jeho prísne stráženého sídla a svoj vynález si vziať späť. Po mnohých márnych pokusoch to už skoro vzdá, keď pri jeho dverách zazvoní súrodenecké trio Margo, Edith a Agnes, ktoré zbierajú peniaze pre sirotinec, v ktorom žijú. V tej chvíli sa v Gruovej hlave zrodí ďalší z jeho mnohých diabolských plánov. Všetky tri dievčatká adoptuje a pošle ich zaklopať na dvere Vektorovho sídla. A zatiaľ on a jeho Mimoňovia...Lenže plány sa s realitou často rozchádzajú, zvlášť keď „pán zla“ pod vplyvom dievčatiek zistí, že nie je až taký darebák, ako sa tvári.
Producent Chris Meledandri vybudoval animovanú divíziu štúdia Twentieth Century Fox, ktorá pod jeho vedením vyprodukovala hity ako Doba ľadová, celovečerní Simpsonovci alebo Roboti. K Universalu prestúpil po trinástich rokoch kvôli novým impulzom, jedným z ktorých bol práve 3 D film Ja, zloduch. „Stvoriť animovanú rodinnú komédiu, v ktorej by bol hlavným hrdinom záporák bolo pre mňa lákavou výzvou. V priebehu filmu síce prejde zásadnou charakterovou premenou, lenže tú by diváci neocenili, keby v prvej polovici nebol tak nesympatický,“ vysvetľuje Meledandri.

Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud 
Hrají: Danny R. McBride, Ken Jeong, Jason Segel, Steve Carell, Miranda Cosgrove, Kristen Wiig, Russell Brand, Will Arnett, Julie Andrews, Jack McBrayer, Jemaine Clement

Audio:

česky 5,1 , anglicky 5,1

 
Informácie
  • Obal: Plastový
  • Médium: DVD

Napíšte Vaše hodnotenie.

Já, padouch / Ja zloduch  - animovaný (Despicable Me ) Illumination edice DVD
Já, padouch / Ja zloduch - animovaný (Despicable Me ) Illumination edice DVD

USA, 2010, 95 min

Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud
Hrají: Danny R. McBride, Ken Jeong, Jason Segel, Steve Carell, Miranda Cosgrove,


Napíšte Vaše hodnotenie.

16 Produktov z rovnakej kategórie

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists